Zákaznická podpora:info@therofficial.cz

Blessed - Singl

Blessed je osmý singl THER. Vydala jej digitálně prostřednictvím hudebního vydavatelství RedDot Records dne 28. srpna 2023.

Datum vydání:  28.8.2023
Délka: 2:42
Jazyk: Angličtina
Žánr: Pop
Autor hudby:  THER, Mr. BRAIN
Autor textu:  THER
Produkce:  Mr. BRAIN, JD
Nahrávací studio:  JackDaw Studio
Videoklip:  Mr. BRAIN, JD
Vydavatel: RedDot Records
ZOBRAZIT VÍCE NA WEBU REDDOT RECORDS

Ikona YouTube Ikona Deezer Ikona Apple Music Ikona Spotify

THER - Music Industry - Single

 

Píseň Blessed vypráví příběh silného vztahu mezi dvěma jednotlivci. Na začátku textu jedna z osob prožívá nadšení z toho, že je oceněna a důležitá. Tento vztah však není bez problémů, občas přináší stres, ale zároveň přináší i pocity požehnání a blízkosti. Skladba líčí intimní okamžiky těchto dvou lidí. Nicméně na konci písně se odhaluje, že po společně strávené noci se druhá osoba stává chladnou a neodpovídá na zprávy. Hlavní postava písně pociťuje zranění a zklamání, ale stále si pamatuje tu výjimečnou noc.

VZNIK

Píseň Blessed vychází z osobního zážitku, který se odehrál během jedné noci s někým, kdo vyvolal silné emocionální reakce. Ačkoli tato zkušenost nepřerostla do dlouhodobého vztahu, zpěvačka v písni vyjadřuje svou radost a vděčnost za ten výjimečný okamžik. Skrze texty v písni sděluje, jak i přes pozdější neshody a nedorozumění jedna noc může být plná smíchu a radosti.

PRODUKCE

Blessed je třetí singl z debutového alba Lovers Not Friends. Toto album je podpořeno grantovým programem Partnerství OSA – Vyrobeno s OSA. Skladbu Blessed napsala THER a upravil ji Mr. BRAIN a obstaral produkci. Vokály byly nahrány v JackDaw Studiu a mix vokálů obstarala JD. Mr. BRAIN se postaral o mix celku a mastering.

KOMPOZICE

Píseň Blessed je up-tempo skladbou s rychlostí 120 úderů za minutu a chytlavou melodií v tónině E moll. V jejích slokách vyniká elektrické klavír, zatímco v refrénech jsou význačné basové nástroje. Zpěvák nebo zpěvačka v této skladbě zpívá v rozsahu od malého po E2 (A3 - E4).

VIDEOKLIP

Videoklip k písni Blessed režíroval a sestříhal Mr. BRAIN v Kladně. Klip je esteticky působivý a emocionální vizuální interpretací skladby. Začíná temně, kde zpěvačka postupně proniká do světla, a většina záběrů se odehrává venku, zobrazující různá emocionální prostředí. Používá efektní barvy a světlo pro zdůraznění kontrastů a klíčových okamžiků. Celkově je klip Blessed intenzivní vizuální zážitek, který zaujme diváky.

Chceme vyjádřit zvláštní díky Ochrannému svazu autorskému (OSA), který poskytl svou podporu při vytváření videoklipu Blessed. Výroba hudebního videoklipu Blessed byla realizována i díky programu "Vyrobeno s OSA" a finanční podpoře ze strany grantového programu Partnerství OSA.

© 2023 RedDot Records